Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

Základní funkce systému EZS

V případě narušení objektu je vyhlášen poplach , který je doprovázen vně objektu akustickým (+ optickým) signálem cca 118-130dB. Informace o poplachu může být přenášena k uživateli přes pevnou telefonní linku nebo GSM bránu pomocí SMS ,nebo hlasové zprávy. Doporučujeme používat i akustickou sirénu uvnitř objektu. Případnému narušiteli,ve většině případů vytvoří psychologickou bariéru k dalšímu pohybování se po vašem objektu.

Nejdůležitějším komponentem každého elektronického zabezpečovacího systému je ústředna:
Je to vlastně mozek celého vašeho zabezpečovacího systému. Vyhodnocuje signály od všech senzorů a čidel a od ovládacích prvků. Na základě jejich analýzy v souladu s jejím naprogramováním rozhoduje zda a jakým způsobem vyhlásí poplach. Ke komunikaci uživatele se zabezpečovacím systémem slouží klávesnice , tlačítkové ovladače a čipy (popř. magnetické karty).

Klávesnice vám umožní plnohodnotně komunikovat s ústřednou tzn:
  • zapínat a vypínat hlídání objektu pomocí čtyř až šestimístného kódu
  • prohlížet paměť událostí (poplachy , poruchy)
  • vkládat a mazat uživatelské kódy
  • resetovat poplachy

Tlačítkové ovladače slouží k zapínání a vypínání hlídání objektu popřípadě jako tísňový hlásič.

K hlídání proti vniknutí do objektu slouží pohybové detektory , magnetické kontakty na okna a dveře , detektory tříštění skla a infrazávory.

Venkovní siréna informuje akusticky (i opticky) o narušení objektu. Doporučuje se montovat na dobře viditelné místo. Správně namontovaná siréna už předem upozorní případného narušitele, že v tomto objektu nemá co dělat.

Drátové i bezdrátové systémy elektronického zabezpečení objektů mají podobné funkce, ovládací prvky a možnosti nastavení. Jsou cenově dostupnější než si řada lidí myslí. Cena zabezpečovacího systému se odvíjí od počtu čidel (místností které chcete hlídat), klávesnic (míst ze kterých budete váš systém ovládat) a způsobu signalizace (siréna vnitřní , siréna vnější , GSM komunikátor , telefonní komunikátor). Cenu za dodávku a montáž elektronického zabezpečovacího zařízení do Vašeho objektu Vám rádi zhotovíme na požádání.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net